W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy w ramach projektu Tramwaj do Mistrzejowic, od 17 lipca zostaną wprowadzone zmiany w ciągach pieszo-rowerowych w rejonie ulic Meissnera, Młyńskiej oraz Dobrego Pasterza.  

Wzdłuż wschodniej części ulicy Meissnera, na odcinku od ulicy Stańca do ronda Młyńskiego osobny chodnik oraz ścieżka rowerowa zostaną przekształcone we wspólny ciąg pieszo-rowerowy. 

Między rondem Młyńskim a rondem Polsadu zostanie zachowana możliwość ruchu pieszego, a ruch rowerowy zostanie przekierowany objazdem w ruchu ogólnym od ulicy Pilotów do al. Bora-Komorowskiego. 

Po południowo-zachodniej stronie estakady przywrócony zostanie przejazd rowerowy oraz przejście dla pieszych (dojście wyłącznie do terenu budowy). Przejazd umożliwi rowerzystom włączenie się z jezdni do funkcjonującej ścieżki rowerowej po zachodniej stronie estakady. 

Wzdłuż północnej części ulicy Dobrego Pasterza, na odcinku od ronda Barei do ulicy Aliny osobny chodnik oraz ścieżka rowerowa zostaną przekształcone we wspólny ciąg pieszo-rowerowy. 

Nowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona 17 lipca, od godziny 7.00.