Od 11 grudnia startuje Punkt Informacyjny Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Mistrzejowic. Znajdziecie go w okolicy skrzyżowania ulic Dobrego Pasterza i Strzelców.

Punkt Informacyjny znajduje się w okolicy skrzyżowania ulic Dobrego Pasterza i Strzelców, w bezpośrednim sąsiedztwie naszego biura budowy. Pawilon, dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami, posiada stanowisko recepcyjne oraz salę konferencyjną dla grupy około 30 osób. Budynek o powierzchni prawie 100 m2 został wyposażony w nowoczesny sprzęt audiowizualny i konferencyjny oraz posiada klimatyzację. Na miejscu mieszkańcy mogą uzyskać kluczowe informacje dotyczące technologii budowy, harmonogramu prac, postępu projektu, tymczasowej organizacji ruchu oraz finansowania inwestycji.

W Punkcie Informacyjnym, prowadzone będą także bezpłatne zajęcia dla dzieci „Mali mistrzowie – tramwajem do Mistrzejowic”. Podczas warsztatów młodzi inżynierowie, poprzez zabawę, zdobywać będą wiedzę na temat technologii budowy tramwaju, różnych rodzajów transportu publicznego. Poznają także zasady bezpieczeństwa na budowie i w komunikacji miejskiej. Zajęcia zostaną urozmaicone o zadania plastyczne i ruchowe, ćwiczenia w grupach, a także o prezentacje multimedialne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście lub do kontaktu mailowego pod adresem info@tramwajdomistrzejowic.pl lub telefonicznego pod numerem 722 22 00 88.  Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.